شنبه 16 فروردين 1399 10 شعبان 1441 4 آوریل 2020
تاریخ : دوشنبه 16 ارديبهشت 1398
کد 103

معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه :

طرح های عمرانی مراغه زیر نظر کمیته فنی بررسی می شوند

حمید شکری شنبه شب در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان اظهار داشت: طرح هایی که در سطح شهرستان در سال گذشته تعطیل شده بودند با پیگیری های مجموعه مدیریت شهرستان و نماینده مردم در مجلس از سر گرفته شدند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، حمید شکری شنبه شب در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان اظهار داشت: طرح هایی که در سطح شهرستان در سال گذشته تعطیل شده بودند با پیگیری های مجموعه مدیریت شهرستان و نماینده مردم در مجلس از سر گرفته شدند.
وی آزادراه مراغه - هشترود را از جمله این طرح ها عنوان کرد و گفت: با پیگیری های مسئولان شهرستانی مشکل اعتبار این آزاد راه حل و امسال 130 میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه در نظر گرفته شده است.
وی ادامه داد: تا پایان مهر امسال، کیلومتر 13 تا 45 این پروژه آسفالت می شود.
شکری افزود: قسمتی از مطالبات کشاورزان در محدوده آزاد راه نیز پرداخت شده است.
وی به بهسازی و روکش آسفالت جاده فعلی مراغه - هشترود اشاره کرد و افزود: 55 کیلومتر جاده مراغه - هشترود در حوزه استحفاظی راه و شهرسازی مراغه قرار دارد که 35 کیلومتر آن به بازسازی و روکش آسفالت نیاز دارد که با مساعد شدن شرایط جوی از اوایل خرداد ماه سالجاری آغاز خواهد شد.
شکری گفت: طرح های شهرستانی و ملی اجرا شده و یا در حال اجرا زیر نظر کمیته فنی و فرمانداری هستند و این مجموعه می تواند بر تمامی آنها نظارت داشته باشد.
وی افزود: کمیته برنامه ریزی شهرستان هر دو ماه یکبار تشکیل می شود و دستگاه های اجرایی باید روند پیشرفت طرح ها را هر 45 روز به کمیته برنامه ریزی اعلام کنند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 16 ارديبهشت 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه