سه شنبه 19 فروردين 1399 13 شعبان 1441 7 آوریل 2020
تاریخ : چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
کد 105

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه:

بوروکراسی اداری در آذربایجان شرقی بیشتر از سایر استان هاست

شکری با اشاره به موانع پیش روی توسعه و رونق تولید در منطقه گفت: بوروکراسی دست و پاگیر اداری در آذربایجان شرقی بیشتر از سایر استان های کشور است.
حمید شکری روز دوشنبه در جمع روسای دستگاه های اجرایی این شهرستان افزود: موانع اداری موجود در این استان در مقایسه با دیگر استان ها به مراتب بیشتر است و هر زمان منافع عمومی را بر منافع گروهی و جناحی ترجیح دهیم و سلایق شخصی و اختلافات را کنار بگذاریم استان در مسیر توسعه پایدار قرار می گیرد.
وی اضافه کرد: خودباوری، خطرپذیری و کاهش بوروکراسی اداری در رونق تولید و حفظ وضعیت موجود کسب و کار از جمله در صنایع و واحدهای تولیدی نقشی تعیین کننده و اساسی دارد.
وی با اشاره به وضعیت طرح های عمرانی مراغه گفت: در راستای تسریع در عملیات اجرایی طرح ملی آزادراه مراغه - هشترود 130 میلیارد تومان اعتبار در سال جاری تخصیص یافته که با توجه به شرایط اقتصادی کشور رقم بسیار خوبی است.
شکری افزود: براساس برنامه ریزی های انجام شده، امسال 32 کیلومتر از این آزادراه برای تسهیل در تردد در این مسیر، آسفالت ریزی و تا پایان سال بهره بردرای می شود.
وی ادامه داد: همچنین برای بهسازی آسفالت جاه فعلی مراغه - هشترود، با مساعد شدن وضعیت جوی در روزهای آینده اقدام به اجرای روکش آسفالت در این محور خواهد شد.
شکری همچنین با اشاره به وضعیت زیست محیطی کاوه سودا گفت: متاسفانه برخی مطالب خلاف مسائل فنی و اقتصادی توسط برخی افراد و جریان ها مطرح می شود که این امر فاقد پایه و اساس کارشناسی است.
وی افزود: تمهیدات زیست محیطی برای کاهش آلایندگی این واحد صنعتی با نظارت مستمر محیط زیست در گذشته و زمان حال انجام شده و می شود.
وی ادامه داد: براساس رایزنی های انجام شده، امسال کارخانه کلرید سدیم در این واحد صنعتی احداث می شود که زمینه ساز کاهش 40 درصدی رسوبات خروجی کاوه سودا و نیز بازچرخانی 30 درصدی آب مصرفی آن می شود که اقدام مهم زیست محیطی از سوی این کارخانه است.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه