شنبه 16 فروردين 1399 10 شعبان 1441 4 آوریل 2020
تاریخ : دوشنبه 13 خرداد 1398
کد 119

معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه :

مشکلات ایمنی و ترافیکی اطراف مدارس مراغه رفع شود

معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه با تاکید بر ضرورت ایمن سازی مدارس گفت: مشکلات ایمنی و ترافیکی مدارس این شهرستان باید مورد توجه مدیران آنها و مسئولان آموزش و پرورش قرار گرفته و رفع شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، حمید شکری روز یکشنبه در بازدید از وضعیت ایمنی مدارس غیرانتفاعی مراغه افزود: تحصیل دانش آموزان در مدارس فاقد استانداردهای ایمنی غیرقابل قبول است.

وی ادامه داد: تجهیز تمامی مدارس به امکانات اطفای حریق و خروجی های اضطراری از جمله تمهیداتی است که در ایجاد یا نوسازی مراکز آموزشی دولتی و غیرانتفاعی باید لحاظ شود.

وی اضافه کرد: توجه به ضوابط و مقررات ایمن سازی و ترافیکی در راه اندازی و تأسیس مدارس غیرانتفاعی با توجه به تحصیل چند هزار دانش آموز در این مراکز ضروری و حیاتی است.

شکری گفت: راه اندازی مدارس جدید غیرانتفاعی باید بر اساس قوانین نوسازی مدارس و با نظارت آموزش و پرورش با توجه به استانداردهای ایمنی و ترافیکی انجام گیرد.

وی افزود: برای ایمن سازی ترافیکی مدارس در محدوده شهری و مناطق پرتردد نیز باید در قالب مصوبات شورای ترافیک تمهیداتی از جمله سرعت کاه و علائم هشدار دهنده ایجاد و نصب شود

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 خرداد 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه