يکشنبه 24 شهريور 1398 15 محرم 1441 15 سپتامبر 2019
تاریخ : چهارشنبه 6 شهريور 1398
کد 182

معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه:

جامعه نیازمند استفاده از تجربه بازنشستگان است

فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: بازنشستگان سرمایه‌های اصلی کشور هستند و جامعه امروز نیازمنده بهره‌مندی از تجربیات آنان است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، حمید شکری روز سه شنبه در مراسم تجلیل از بازنشستگان فرمانداری مراغه گفت: باید قدردان خدمات بازنشستگان باشیم و تجدید دیدار با آنان را در برنامه های خو ب گنجانیم زیراکه بازنشستگان در طول خدمت همواره تجربیات زیادی داشته اند و می توان از آن ها استفاده کرد.

وی با بیان اینکه بازنشسته ها در مدت ۳۰ سال کار و تلاش خدمات زیادی ارائه داده اند، گفت: حل مشکلات آنان باید در اولویت برنامه ها قرار گیرد.
شکری افزود: بازنشستگان فرمانداری مراغه زحمت زیادی را برای عمران و آبادانی شهرستان کشیده اند و همواره یاد و خاطره آن ها در تاریخ شهرستان ثبت و گرامی داشته خواهد شد.
وی با بیان اینکه بازنشستگان گنجینه های علمی و تجربی ماندگار در جامعه هستند، افزود: استفاده از تجربه های آنان می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات در شهرستان باشد و باید زمینه را برای حضور آن ها فراهم سازیم.
وی گفت: اهمیت دادن به بازنشستگان و تامین مطالبات آنان از وظایف اصلی مسولان به شمار می رود که باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 6 شهريور 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه