دوشنبه 23 تير 1399 21 ذو القعدة 1441 13 ژوئیه 2020
تاریخ : سه شنبه 2 مهر 1398
کد 199

معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه:

از نظر علمی و مدیریتی نیازمند حرکت جهادی هستیم

فرماندار ویژه شهرستان مراغه : از نظر علمی و مدیریتی نیازمند حرکت جهادی و انقلابی هستیم و باید این حرکت را از مدارس و کلاس‌های درسی شروع کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، حمید شکری روز دوشنبه در مراسم بازگشایی مدارس مراغه در دبیرستان دخترانه شاهد زهرای مرضیه اظهار داشت: سازندگی و استقلال کشور در دستان دانش آموزان است و دانش آموزان باید با پشتکار و سخت کوشی، توطئه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی را خنثی کنند.
وی با اشاره به اینکه دانش آموزان مسوولیت بزرگی دارند، افزود: دانش آموزان باید با کار علمی و تلاش و کوشش بیشتر مشکلات امروز را ریشه یابی و نواقص موجود در کشئور را جبران کنند.
وی به آغاز هفته دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: دین و اتحاد مردم کشورمان عامل اصلی پیروزی و حرکت رو به رشد انقلاب اسلامی بود و دلیل اصلی دشمنی آمریکا و استکبار  با ایران اسلامی همین موضوع است.
شکری اضافه کرد: صدام با حمایت غرب برای حذف انقلاب اسلامی وارد میدان شد اما جوانان مومن و انقلابی ایران اسلامی با دستان خالی در مقابل ابرقدرت های دنیا ایستادگی کردند.
وی ادامه داد: امروز باید دانش آموزان با الگو برداری از راه و رسم جوانان دوران دفاع مقدس ادامه دهنده راه آنها برای برون رفت از مشکلات موجود باشند.
وی گفت: نهاد تعلیم و تربیت از اهمیت بسیاری برخوردار است و هیچ نهادی به گستردگی این نهاد تاثیرگذار در جامعه نیست و باید با برنامه ریزی دقیق و استفاده از پتانسیل ها و ظرفیت های این نهاد به اهداف انقلاب اسلامی دست یابیم.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 2 مهر 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه