چهارشنبه 25 تير 1399 23 ذو القعدة 1441 15 ژوئیه 2020
تاریخ : دوشنبه 6 آبان 1398
کد 216

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه :

ناظران تخلفات پروژه‌های دولتی را گزارش کنند

فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: نظارت کافی و دقیق بر نحوه اجرای پروژه‌های دولتی که در شهرستان اجرا می‌شوند باید از سوی ناظران انجام و هرگونه تخلف در این زمینه باید گزارش شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، حمید شکری روز شنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان با موضوع ارائه نتایج بازدید کمیته نظارت فنی مراغه در بخش سراجو اظهار داشت: چنانکه ناظران در اجرای قسمتی از پروژه ها با مواردی از جمله اجرای غیراصولی و نقص ایمنی مواجه شدند باید پس از بررسی از سوی کمیته فنی، نسبت به صدور دستور تخریب اقدام کنند.
وی اضافه کرد: همچنین با ناظران متخلفی که در اجرای پروژ ها کوتاهی کنند برخورد و ناظرانی که در اجرای پروژه ها حضور فعال و نظارت دقیقی داشته باشند تشویق خواهند شد.
فرماندار مراغه گفت: خوشبختانه وضعیت پروژه‌های عمرانی در شهرستان به خوبی رصد می شود و این ارزیابی ها ملاک ارزیابی مدیران دستگاه‌های اجرایی قرار می‌گیرد.
شکری ادامه داد: باید تلاش شود زمان اجرای پروژه‌ها به تأخیر نیافتد و در مدت زمان تعیین شده به اتمام برسد.
وی همچنین با انتقاد از عملکرد ضعیف برخی از ادارات در جذب اعتبارات خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی از ادارات در جذب اعتبارات ضعیف و ناموفق عمل می کنند که باید در این خصوص به موقع وارد عمل شوند.
وی گفت: مجموعه شهرستان در تلاشیم تا ۵۰ درصد اعتبارات استانی به مراغه تخصیص و تحقق پیدا کند.
در این جلسه پروژ های اجرایی چهار دستگاه بررسی و مقرر شد نواقصات ظرف مدت یک ماه رفع شوند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 6 آبان 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه