شنبه 16 فروردين 1399 10 شعبان 1441 4 آوریل 2020
تاریخ : شنبه 2 آذر 1398
کد 231

معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه:

از دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران روحیه می‌گیریم

فرماندار ویژه شهرستان مراغه در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران گفت: وظیفه ما دیدار و تکریم خانواده شهدا و ایثارگران است و با دیدار شما عزیزان روحیه می‌گیریم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، حمید شکری به‌ همراه مهدی تقیون مشاور امور ایثارگران استانداری، سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، حمید قربانی رئیس اداره سیاسی فرمانداری با خانواده شهید «علی نبئی» و جانباز «حسن عبادی» دیدار و با آن‌ها گفتگو کرد.

شکری فرماندار مراغه با گرامی داشت یاد شهدا و ایثارگران و با اشاره به اینکه حضور در کنار خانواده شهدا و ایثارگران یک توفیق بزرگ برای مسئولان است گفت: ازخودگذشتگی شهدا و فداکاری ایثارگران و خانواده معظم آن‌ها عزت و اقتدار را برای کشورمان به ارمغان آورده است.

وی به فرهنگ ایثار و شهادت اشاره کرد و افزود: مادامی‌که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرزوبوم را نخواهد کرد.

فرماندار مراغه در ادامه با قدردانی از خانواده شهدا و ایثارگران عنوان کرد: وظیفه ما دیدار و تکریم آن عزیزان است و از دیدار با شما عزیزان روحیه می‌گیریم.

گفتنی است، شهید «علی نبئی» در ۸ مرداد ۱۳۴۷ در شهرستان مراغه متولد شد و در ۵ اسفند ۱۳۶۵ با عضویت بسیجی در عملیات کربلای ۵ در شلمچه به فیض شهادت نائل آمد و جانباز سرافراز «حسن عبادی» در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ در منطقه کوشک در اثر برخورد مین به درجه جانبازی نائل آمد.

  • نوشته شده
  • در شنبه 2 آذر 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه