جمعه 22 فروردين 1399 16 شعبان 1441 10 آوریل 2020
تاریخ : سه شنبه 3 دي 1398
کد 253

معاون سیاسی اجتماعی فرماندارویژه شهرستان مراغه:

توجه به ظرفیت‌های داخلی از ضرورت هاست

شعفی معاون فرماندار مراغه بر ضرورت استفاده از ظرفیت‌های داخلی در عرصه‌های مختلف گفت: تعالی کشور با بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها مورد تاکید رهبر معظم انقلاب نیز است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، موسی شعفی روز دوشنبه در نشست هماهنگی برنامه های سالروز ۹ دی مراغه با اشاره به نقش اتحاد در توسعه همه جانبه کشور افزود: موفقیت های به دست آمده جوانان ایرانی در سایه امنیت و وحدت محقق شده است.

وی ادامه داد: با توجه به تحریم ها و تهدیدهای دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی، سالروز حماسه نهم دی باید نمایش اتحاد و انسجام آحاد جامعه و ملت بزرگ ایران باشد.

شعفی اضافه کرد: اقتصاد مقاومتی مورد تاکید رهبری در سایه امنیت محقق خواهد شد که لازمه آن تکیه بر اتحاد و هوشیاری در برابر تفرقه افکنی های دشمنان داخلی و خارجی است.

فرمانده سپاه ناحیه مراغه نیز گفت: حماسه نهم دی نتیجه بصیرت، ولایتمداری و زمان شناسی آحاد مردم در برابر فتنه خطرناک و خزنده سال ۸۸ خلق شد.

سرهنگ پاسدار سعید رشیدی افزود: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور با بصیرت خود، بساط فتنه گران را در سال ۸۸ برچیدند.

وی با بیان اینکه وسعت خسارات وارد شده به کشور در فتنه ۸۸ بیش از هشت سال دفاع مقدس بود ادامه داد: بخش مهمی از تحریم های ظالمانه علیه کشورمان در بستر فتنه ۸۸ شکل گرفت و زیان های بسیاری به اقتصاد در حال رشد ایران وارد آمد.

وی اضافه کرد: اکنون نیز ۹ دی، روز میثاق ملت با آرمان های امام راحل، رهبر انقلاب و شهدا با تکیه بر آگاهی از فتنه های عصر حاضر است.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه گفت: دشمنان داخلی و خارجی همواره درصدد تضعیف حماسه های ملی چون نهم دی هستند و از این رو ملت همیشه در صحنه حضوری حماسی در سالروز ۹ دی خواهند یافت.

حجت الاسلام رحیم علی طالعی افزود: امسال نیز همایش بزرگ سالروز حماسه نهم دی، ۸ دی امسال ساعت ۱۱ صبح در مسجد جامع این شهرستان برگزار می شود.

وی  از برگزاری یادواره شهدای بمباران مراغه خبرداد و افزود: این یادواره ۲۴ بهمن امسال به یاد ۱۲۰ شهید برگزار خواهد شد.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 3 دي 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه