سه شنبه 19 فروردين 1399 13 شعبان 1441 7 آوریل 2020
تاریخ : يکشنبه 29 دي 1398
کد 271

جانشین ستاد مدیریت بحران و معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرماندار مراغه:

بازگشایی ‌راه‌های روستایی مراغه با ۱۲ اکیپ ادامه دارد

معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرماندار مراغه گفت: راه دسترسی بیشتر روستاهای مراغه بر اثر بارش برف و کولاک مسدود شده و بازگشایی مسیرها با ۱۲ اکیپ راهداری همچنان ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ؛نقی مسکینی روز شنبه اظهار کرد: تردد در مسیرهای روستایی نزدیک به شهر و راه های اصلی مراغه با زنجیر چرخ امکان پذیر است و راهداران در تمامی مسیرها در حال خدمات رسانی هستند.
وی با اشاره به ادامه بارش برف در شهرستان افزود: بازگشایی مسیرهای روستایی منطقه داش بولاغ با مساعد شدن شرایط جوی از سرگرفته خواهد شد و بازگشایی راه ها با ۱۲ دستگاه انواع ماشین آلات برف روبی در مسیرهای بین شهری و روستایی ادامه دارد.
مسکینی ادامه داد: ضمن اینکه نیروهای راهداری با تلاش شبانه روزی و با انجام عملیات نمک پاشی و برف روبی از مسدود شدن محور مراغه به هشترود و مراغه به بناب جلوگیری کردند.
وی به بارش بیش از ۱۲ سانتی متری برف در ۴۸ سال گذشته در شهرستان اشاره کرد و گفت: توصیه می‌ شود رانندگان و شهروندان درفصل زمستان به منظور جلوگیری از تصادفات احتمالی در سفرهای خود از ناوگان عمومی همچون اتوبوس و قطار استفاده و از سفرهای بی مورد پرهیز کنند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 29 دي 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه