سه شنبه 19 فروردين 1399 13 شعبان 1441 7 آوریل 2020
تاریخ : دوشنبه 7 بهمن 1398
کد 280

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه :

انسجام و توجه به مدیریت جهادی راهگشای مشکلات است

فرماندار ویژه شهرستان مراغه با تاکید بر لزوم وحدت در بین جناح‌های سیاسی و اجتماعی گفت: نگاه به داخل، ایجاد انسجام و توجه به مدیریت جهادی راهگشای مشکلات کنونی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ،حمید شکری روز یک‌شنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه ایجاد انسجام و اتحاد بین گروه های سیاسی بیش از پیش احساس می شود افزود: دشمن روی بحران های سیاسی و اجتماعی در داخل کشور برنامه ریزی ویژه ای کرده از این رو باید وحدت بین آحاد مردم و مسوولان تقویت شود.

وی اضافه کرد: متاسفانه برخی جریان های داخلی اقدام به تفرقه افکنی و تخریب تلاش های دولت و مسوولان خدوم کشور می کنند که امری ناپسند است.

شکری گفت: اگر امروز در برابر مشکلات و تحریم ها و تهدیدها ایستاده ایم، همه به واسطه تلاش دولتمردان و استقامت و مجاهدت آحاد مردم بوده است.

وی افزود: تلاش و مجاهدت نیروهای مسلح و مدیریت جهادی نیروهای نظامی و انتظامی زمینه ساز امنیت موجود کشورمان به رغم تهدیدهای آمریکا و نظام سلطه شده است.

فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو ادامه داد: حضور آحاد مردم در پای صندوق های رای، زمینه ساز ناامیدی و عقب نشینی دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب خواهد شد.

شکری همچنین از مدیران و مسوولان دستگاه های اجرایی و خدمات رسان خواست تا از حضور و فعالیت در ستادهای انتخاباتی نامزدهای مجلس پرهیز کنند.

وی گفت: هرگونه سو استفاده از بیت المال و استفاده از اموال و امکانات دولتی برای نامزدهای انتخابات تخلف بوده و مناسب نیست.

شکری افزود: تخریب دولت و ایجاد یاس و نا امیدی و نیز قول هایی خلاف وظایف نمایندگی و طرح مسائل تفرقه افکن در بین گروه های سیاسی و آحاد مردم در جریان تبلیغات انتخاباتی از جمله مواردی است که نباید از سوی نامزدهای انتخاباتی انجام شود.

وی با اشاره به عزم مسوولان شهرستانی برای توسعه عمرانی و زیرساختی گفت: هم اکنون اقدامات مناسبی برای توسعه فرودگاه سهند انجام شده و عملیات اجرایی احداث پل کهجوق و رایزنی برای تخصیص زمین مناسب برای ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در حال انجام است.

وی با تاکید بر لزوم همراهی رسانه ای ادارات با رسانه ها افزود: روابط عمومی دستگاه های اجرایی و خدمات رسان برای  تبیین خدمات و عملکرد با رسانه ها از جمله خبرگزاری ایرنا تعامل بیشتری داشته باشند.

در این نشست از روسای دانشگاه آزاد اسلامی، تامین اجتماعی، راه و حمل و نقل جاده ای، اوقاف و امور خیریه، بانک ملت شعبه قدس و دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در مراغه تجلیل شد.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 7 بهمن 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه