چهارشنبه 20 فروردين 1399 14 شعبان 1441 8 آوریل 2020
تاریخ : شنبه 12 بهمن 1398
کد 282

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه :

۲۵۰ میلیارد تومان طرح فجرانه در مراغه کلنگ‌زنی و افتتاح می‌شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه از کلنگ‌زنی و افتتاح ۷۶ طرح عمرانی و خدماتی با ۲۴۹ میلیارد و ۷۸۵ میلیون تومان اعتبار در دهه فجر امسال در این شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، حمید شکری روز پنج‌شنبه افزود: از مجموع این طرح هاٰ ۶۵ طرح افتتاح و ۱۱ طرح  نیز کلنگ زنی می شود.

وی ادامه داد: برای اجرای این طرح ها، ۳۶ میلیارد و ۵۱۹ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی، ۹ میلیارد و ۳۵۱ از محل اعتبارات استانی، ۴۸ میلیارد و ۴۴۵ میلیون تومان از سایر منابع و نیز ۱۵۵ میلیارد و ۴۷۰ میلیون تومان نیز از محل تسهیلات بانکی و اعتباری هزینه شده و یا خواهد شد.

وی اضافه کرد: برای کلنگ زنی ۱۱ طرح عمرانی و تولیدی نیز  ۱۶۴ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان هزینه خواهد شد.

شکری گفت: همچنین برای افتتاح و بهره بردرای از ۷۶ طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی در این شهرستان حدود ۸۵ میلیارد و ۶۳۵ میلیون تومان هزینه شده است.

وی افزود:  این طرح ها در بخش های عمران و مسکن روستایی، آموزش و پرورش، کشاورزی، تولیدی، گاز، برق، آب و فاضلاب، عمران شهری، دانشگاه، علوم پزشکی، راهداری و حمل و نقل جاده ای و پست بانک بوده است.

وی اضافه کرد: با بهره بردرای از این طرح ها، در آینده نزدیک شاهد توسعه زیرساخت ها و نیز اشتغال زایی پایدار در شهرستان خواهیم بود.

  • نوشته شده
  • در شنبه 12 بهمن 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه