پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 6 مهر 1399
En
تاریخ : پنجشنبه 20 شهريور 1399
کد 400

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرماندار ویژه شهرستان مراغه:

راه اندازی فروشگاه‌های اینترنتی موجب کاهش آمار کرونا می‌شود

حکیمه انتظاری معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: راه اندازی فروشگاه‌های اینترنتی موجب کاهش آمار کرونا و افزایش میزان اشتغالزایی در شهرستان می‎شود و در این زمینه اداره پست موفق عمل کرده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، حکیمه انتظاری روز چهارشنبه در بازدید سرزده از اداره پست مراغه به اهمیت فعالیت فروشگاه های اینترنتی اشاره کرد و گفت: اداره پست مراغه در راستای ضرورت اجرای فاصله گذاری اجتماعی جهت پیشگیری از گسترش ویروس کرونا و ازطرفی رونق کسب وکارهای اینترنتی، ۷۰ فروشگاه اینترنتی را راه اندازی کرده است.
وی به اشتعالزایی یکصد نفر در این تعداد فروشگاه اینترنتی اشاره کرد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون نزدیک به ۲۰ هزار فقره فروش اینترنتی انجام شده است.
وی گفت: راه اندازی فروشگاه های اینترنتی موجب رونق چرخه اقتصادی شهرستان شده و انتظار می رود عموم صاحبان صنایع، اصناف، کسبه و جوانان جویای کار از این طرح حمایت کنند.
رییس اداره پست شهرستان مراغه نیز در این دیدار گفت: بازار الکترونیک پست امکان خرید اینترنتی را برای همه فراهم کرده و با توجه به شرایط قرمز کرونا این بازار بهترین مکان برای خرید است.
علی سلطان زاده گفت: صرفه جویی در وقت، عدم خروج از منزل و نبود هزینه رفت و آمد از مزایای این برنامه است.
وی به دیگر ویژگی های بازار الکترونیک پست اشاره کرد و گفت: فراهم کردن امکان خرید در تمام استان های کشور، امکان پرداخت وجه پس از دریافت کالای خریداری شده، امکان انتخاب سرویس های پستی برای ارسال کالا یا خدمات خریداری شده، دارا بودن سطح امنیت بالا و تعرفه های رقابتی خدمات پستی از دیگر مزایای این فروشگاه ها است.
وی گفت: از تمامی افراد و مشاغل دعوت می شود جهت راه اندازی فروشگاه اینترنتی و اختصاص پنل به این اداره مراجعه کنند.
وی ادامه داد: همچنین از دستگاه های متولی انتظار می رود از این کسب و کار حمایت کنند تا بتوانیم محصولات شهرستان را در سطح کشور عرضه کنیم.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 20 شهريور 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه