پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 6 مهر 1399
En
تاریخ : شنبه 22 شهريور 1399
کد 403

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه :

مجهزترین خانه بوکس آذربایجان‌شرقی در مراغه ساخته می‌شود

موسوی فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: مجهزترین خانه بوکس آذربایجان‌شرقی از سوی بخش خصوصی در مراغه در زمینی به وسعت ۸۰۰ مترمربع در این شهرستان ساخته می‌شود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: مجهزترین خانه بوکس آذربایجان‌شرقی از سوی بخش خصوصی در مراغه در زمینی به وسعت ۸۰۰ مترمربع در این شهرستان ساخته می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، سید علی موسوی روز پنجشنبه در بازدید از عملیات ساخت خانه بوکس مراغه اظهار داشت: به گفته کارشناسان فنی اداره ورزش این مجموعه با چهار میلیارد تومان اعتبار مجهزترین خانه های بوکس استان خواهد بود که می توان در آن مسابقات مختلف کشوری و استانی و همچنین اردوهای تیم ملی را میزبانی کرد.

وی گفت: در حال حاضر این مجموعه ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و سرمایه گذار تاکنون ۲ میلیارد تومان هزینه کرده است و برای تکمیل نیازمند ۲ میلیارد تومان تسهیلات است.

وی همچنین در بازدید از باشگاه باشگاه سوارکاری بخش خصوصی گفت: این مجموعه در زمینی به مساحت ۲ هکتار دارای ۲۲ جایگاه اسب است.

فرماندار مراغه گفت: باشگاه سوارکاری در حال حاضر دارای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی است و بیش از ۳ میلیارد تومان برای ساخت آن هزینه شده است.

موسوی گفت: برای تکمیل باشگاه سوارکاری مراغه نیز حدود  ۲.۵ میلیارد تومان تسهیلات نیاز است.

وی گفت: با هماهنگی های لازم برای تکمیل و بهره برداری هر ۲ مجموعه سوارکاری و خانه بوکس تسهیلات مورد نیاز را پیگیر هستیم.

وی افزود: احداث و راه اندازی این چنین مجموعه هایی با مشارکت بخش خصوصی زمینه ساز توسعه ورزش قهرمانی است.

  • نوشته شده
  • در شنبه 22 شهريور 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه