پرتال استانداری آذربایجان شرقی
دوشنبه 20 ارديبهشت 1400
En
تاریخ : چهارشنبه 8 ارديبهشت 1400
کد 557

دستور فرماندار مراغه برای حل مشکلات منطقه صنعتی علمدار

دستور فرماندار مراغه برای حل مشکلات منطقه صنعتی علمدار

موسوی فرماندار ویژه شهرستان مراغه دستور حل مشکلات منطقه صنعتی علمدار را داد و گفت: دستگاه‌های متولی با تمام توان برای حل مشکلات این منطقه اهتمام داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، سیدعلی موسوی روز سه‌شنبه در بازدید از واحدهای صنعتی منطقه علمدار مراغه اظهار داشت: حضور مسوولان دستگاه‌های متولی در صحنه برای تحقق شعار اعلامی امسال از سوی مقام معظم رهبری بسیار مهم و مورد تاکید است.

وی بیان کرد: در شرایط کنونی و با توجه به نامگذاری سال ۱۴۰۰ به عنوان «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» کمک به حل مشکلات واحدهای فعال و نیمه‌فعال در مقایسه با راه‌اندازی واحدهای جدید ار اولویت برخوردار است.

وی به وضعیت منطقه صنعتی علمدار اشاره کرد و افزود: در نخستین اقدام باید هیات امنایی برای ساماندهی وضعیت منطقه صنعتی علمدار انتخابات و معرفی شود.

وی ادامه داد: سپس باید تلاش که از طریق پیگیری‌های لازم، این منطقه به عنوان ناحیه یا شهرک صنعتی دولتی یا خصوصی معرفی شود.

وی اضافه کرد: متاسفانه در حال حاضر این منطقه به عنوان شهرک صنعتی شناخته نمی‌شود این در حالی است که ۲۵ واحد فعال در این منطقه با اشتغالزایی برای ۳۰۰ نفر وجود دارد.

وی همچنین به مسئولان شهرستانی دستور داد تا با هم‌افزایی لازم مشکلات آب، برق، پساب و پسماند مجموعه را حل کنند.

واحدهای منطقه صنعتی علمدار بیش از ۳۵ سال قدمت دارد و قبل از احداث شهرک صنعتی این شهرستان فعالیت بوده است.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 8 ارديبهشت 1400
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه