دوشنبه 6 خرداد 1398 21 رمضان 1440 27 مه 2019
تاریخ : دوشنبه 8 بهمن 1397
کد 62

نمایشگاه بین المللی مراغه در آستانه تعطیلی قرار گرفت

نمایشگاه بین المللی مراغه در آستانه تعطیلی قرار گرفت

نمایشگاه بین المللی مراغه در آستانه تعطیلی قرار گرفت
حمید شکری روز یکشنبه در جلسه بررسی مشکلات نمایشگاه بین المللی مراغه که با حضور اعضای هیات مدیره این نمایشگاه برگزار شد، افزود: این نمایشگاه از سال 89 در مراغه تشکیل ایجاد شده و ظرفیت و موقعیت مناسبی برای شهرستان است.
وی با اشاره به سودآوری این نمایشگاه گفت: خوشبختانه شهروندان و اصناف از این نمایشگاه در طول هشت سال استقبال خوبی داشته اند و سالانه بیش از 20 نمایشگاه در زمینه های سوغات و هدایا ، صنعت ساختمان ، لوستر ، لوازم خانگی ، نمایشگاه پاییزه و بهاره، گل و گیاه ، فرش و خشکبار برگزار شده است.
شکری اضافه کرد: در حال حاضر این نمایشگاه به دلیل عدم تامین زمین، منحل شده که با مکاتبات و پیگیری های انجام شده در تلاش برای حفظ مجوز آن هستیم.
وی گفت: با توسعه نمایشگاه بین المللی مراغه و برون رفت از مشکل فعلی و همچنین جذب و جایگزینی سرمایه گذاران جدید، شاهد رشد آن خواهیم بود.
وی به اهمیت نمایشگاه ها اشاره کرد و گفت: باید به فکر توسعه نمایشگاه مراغه برای نمایش محصولات باشیم و با فراهم کردن زمینه فروش و عقد قرارداد برای تولیدکنندگان داخلی و حتی خارجی، در راستای توسعه آن گام برداریم.
وی ادامه داد: نمایشگاه های بین المللی مراغه نقش موثری برای معرفی ظرفیت های شهرستان دارد سازمان های ذیربط باید به این نمایشگاه اعتماد و در مکان های تخحصصی نسبت به عرضه کالا اقدم کنند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 8 بهمن 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه