پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : چهارشنبه 22 دي 1400
کد 671

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه شهرستان مراغه :

بیش از ۸۰ درصد تسهیلات مشاغل خانگی مراغه جذب شده است

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه شهرستان مراغه گفت: امسال سهم مراغه از تسهیلات مشاغل خانگی چهار میلیارد و یکصد میلیون تومان بود که بیش از ۸۰ درصد آن جذب شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، حکیمه انتظاری روز سه‌شنبه در جلسه کارگروه مشاغل خانگی شهرستان مراغه اظهار داشت: این میزان تسهیلات برای ۱۰۱ طرح در نظر گرفته شده است و ۲۰ درصد باقی مانده تسهیلات هم تا پایان سال جذب می شود.

وی اضافه کرد: دبیرخانه مشاغل خانگی در شهرستان اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی بوده و طرح های معرفی شده از ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی ۱۶ طرح، اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ۲۲ طرح، اداره جهاد کشاورزی ۲۸ طرح و اداره صمت  ۳۵ می باشد.

وی بیان کرد: بانک های توسعه تعاون و رفاه نیز به عنوان بانک های عامل در نظر گرفته شده برای پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در شهرستان هستند که تعامل خوبی با دستگاه های متولی دارند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در روزهای گذشته از محل اعتبار شناور مشاغل خانگی استان ۹۰ میلیون تومان به طرح های جهاد کشاورزی اضافه شد تا میزان مشاغل خانگی مراغه در مجموع به چهار میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان برسد.

 معاون فرماندار مراغه گفت: میزان تسهیلات مشاغل خانگی در نظر گرفته شده برای مراغه در سال گذشته ۶۰۰ میلیون تومان بود که از این میزان ۹۰ درصد جذب شد.

 تسهیلات مشاغل خانگی با نرخ سود چهار درصد به صورت انفرادی و پشتیبان و از طریق ثبت نام در سایت مشاغل خانگی در بخش‌های مختلف صنایع دستی، خدماتی، صنعتی، فرهنگی و کشاورزی پرداخت می شود.

معاون فرماندار: بیش از ۸۰ درصد تسهیلات مشاغل خانگی مراغه جذب شده است

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 دي 1400
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه