پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : يکشنبه 29 خرداد 1401
کد 805

تاکید فرماندار مراغه بر برنامه‌محوری مدیران و کارکنان دولتی

اسدیان فرماندار ویژه شهرستان مراغه با بیان اینکه این نظام مقدس به مردم تکیه دارد، گفت: مدیران و کارکنان نهادهای دولتی باید در مسیر خدمتگزاری برنامه داشته باشند و از روزمرگی دوری کنند.

«داود اسدیان» روز شنبه در آیین تکریم و معارفه بخشداران بخش‌های مرکزی و سراجو و همچنین معاونانش در جمع کارکنان فرمانداری این شهرستان ویژه، افزود: مدیران دولت از این بابت که در یک نظام مقدس و برای یک ملت شریف کار می‌کنند، باید شکرگزار باشند و از توفیق خدمتگزاری به نحو احسن استفاده کنند.

وی با بیان اینکه مردم در گام دوم انقلاب باید حلاوت حکمرانی این نظام مقدس را بچشند، اظهار داشت: در این موضوع طی چهار دهه گذشته به خوبی عمل نشده است و بر همین اساس هر یک از ما باید از خودمان شروع کنیم و در جهت سیاست‌های دولت مردمی گام برداریم.

وی با تاکید بر اینکه عدالت‌خواهی و تقویت فرهنگ مهدوی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد، بیان کرد: نظم، مسئولیت‌پذیری، هم‌افزایی و وحدت رویه از مواردی است که مسئولان شهرستان باید به آن توجه ویژه داشته باشند.

وی ادامه داد: مراغه از ظرفیت‌های بالای انسانی، طبیعی، فرهنگی و اقتصادی برخوردار است و برای بهره‌گیری بهینه از این ظرفیت‌ها باید همه دست به دست هم دهند.

وی با بیان اینکه طی حدود سه ماه حضورش در مراغه مشکلات و موانع را احصا کرده است، بیان کرد: پیگیری منسجم برای حل این مشکلات به زودی آغاز می‌شود.  

در این آیین «رحمت‌الله عطایی» به عنوان معاون هماهنگی امور فنی و عمرانی فرماندار، «داود آقایی» به عنوان معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرماندار، «جعفر عزت‌شعار» به عنوان بخشدار سراجو و «ناصر امیر رحمتی» به عنوان بخشدار مرکزی مراغه معرفی شدند.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 29 خرداد 1401
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه