پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : دوشنبه 6 تير 1401
کد 811

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه :

ایجاد شهرک صنایع تبدیلی کشاورزی یکی از راهکارهای توسعه مراغه است

فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: این شهرستان یکی از قطب‌های تولید محصولات کشاورزی به خصوص سیب در کشور است و از این رو ایجاد شهرک صنایع تبدیلی در حوزه کشاورزی و سیب یکی از اصلی‌ترین راهکارهای توسعه شهرستان است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، داود اسدیان روز یکشنبه در مراسم تکریم و معارفه بخشدار بخش سراجوی مراغه، اظهار داشت: شاهد ظرفیت بالای تولید محصولات کشاورزی هستیم که متاسفانه برگشت سرمایه‌ به شهرستان از این حوزه بسیار ناچیز است و از این رو ایجاد شهرک صنایع تبدیل و سیب اصلی‌ترین دغدغه ماست.

وی بیان کرد: منطقه از ظرفیت منابع طبیعی و انسانی بسیار بالایی برخوردار است و باید از این نعمت‌ها نهایت استفاده و بهره‌مندی را ببربم.

فرماندار مراغه در ادامه تغییرات مدیریتی در دستگاه‌ها را به منزله رو به جلو حرکت کردن دانست، اضافه کرد: این تغییرات در راستای هم‌افزایی و رویکرد جدید است و از این رو گردش مدیران در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: داشتن رویکرد علمی در تمامی زمینه‌ها، هم افزایی و به کارگیری تمامی ظرفیت‌ها، دوری از سیاسی‌کاری، توسعه و آبادانی منطقه و تبدیل کردن آن به گفتمان واحد، شناسایی شاخصه‌های پیشرفت و ایجاد وحدت و همدلی اصلی‌ترین خواسته‌ها از بخشدار جدید است.

وی بر استفاده از ظرفیت‌های منطقه تاکید کرد و گفت: فرمانداری نیز با تمام توان در خدمت‌رسانی به مردم در کنار بخشدار است.

ایجاد شهرک صنایع تبدیلی کشاورزی یکی از راهکار توسعه مراغه است
فرماندار مراغه از بخشدار جدید خواست که در راستای حل مشکل اشتغال، تولید و توسعه پایدار راهکار داشته باشد و مشکلات منطقه در این حوزه‌ها را به حداقل برساند.

اسدیان اشاره کرد: اگر بیکاری و فقری در منطقه وجود دارد به کم‌کاری ما برمی‌گردد و بایستی با استفاده از نیروی انسانی ارزشمند، متخصص و تحصیل کرده در مناطق روستایی در راستای حل مشکلات قدم برداریم.

در این مراسم از زحمات فرخ محمدزاده قدردانی و جعفر عزت‌شعار به عنوان بخشدار جدید بخش سراجو معرفی شد.

همچنین در جلسه امروز شرکت تعاونی دهیاران بخش سراجو، شورای بخش و برخی از دهیاران و اهالی از زحمات بخشدار سابق با اهدای هدایایی قدردانی کردند.

ایجاد شهرک صنایع تبدیلی کشاورزی یکی از راهکار توسعه مراغه است

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 6 تير 1401
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه