دوشنبه 6 خرداد 1398 21 رمضان 1440 27 مه 2019
تاریخ : يکشنبه 14 بهمن 1397
کد 65

در سومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر ۱۴ طرح عمرانی در ۱۰ روستای مراغه افتتاح و کلنگ زنی شد

در سومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر ۱۴ طرح عمرانی در ۱۰ روستای مراغه افتتاح و کلنگ زنی شد

در سومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر ۱۴ طرح عمرانی در ۱۰ روستای مراغه افتتاح و کلنگ زنی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ؛ معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرمانداری مراغه با اشاره به اجرای طرح های عمرانی و خدماتی در روستاهای این شهرستان گفت: همزمان با سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ۱۳ طرح عمرانی در ۱۰ روستای بخش مرکزی به بهره برداری رسید و یک طرح نیز کلنگ زنی شد.

نقی مسکینی در حاشیه بهره برداری از طرح های عمران روستایی بخش مرکزی مراغه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای اجرای این طرح ها یک میلیارد و ۴۷ میلیون تومان از سوی دهیاری، بخشداری و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هزینه شده است.

وی ادامه داد: در این راستا، طرح احداث بازارچه سنتی روستای علویان کلنگ زنی شد که برای اجرای این طرح ۲۰۰ میلیون تومان برای فاز اول ان هزینه می شود.

وی اضافه کرد: در روستای تازه کند قشلاق، ۲ طرح عمراین شامل جدول گذاری به طول ۳۰۰ متر و زیرسازی معابر عمومی این روستا به طول یک هزار متر و با ۱۹۶ میلیون تومان اعتبار که توسط دهیاری اجرا شده، به بهره برداری رسید.

وی گفت: در روستای ازبک این شهرستان نیز طرح اجرای کانیو با ۴۴۰ متر طول و زیرسازی ۲ هزار و ۶۴۰ متر مربع از معابر عمومی این روستا با ۴۵ میلیون تومان افتتاح شد.

وی افزود: همچنین طرح جدول گذاری روستای اشان با ۲۶۰ متر طول و سنگ فرش معابر عمومی با ۳۸۰ میلیون تومان هزینه که با مشارکت دهیاری و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اجرا شده، به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به اجرای۲ طرح عمران روستایی در روستای یایشهری این بخش گفت: در این طرح ها، ۲۰۰ متر جدول گذاری و ۱۴۵ مترمکعب دیوار حائل احداث شده که برای این منظور ۵۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی اضافه کرد: همچنین طرح احداث غسالخانه روستای هریس با ۳۰ میلیون تومان اعتبار، مسیر گشایی یک هزار و ۵۰۰ متر مربع از معابر عمومی روستای کهق و جدول گذاری ۵۰۰ متری روستای بهنق با ۵۰ میلیون تومان نیز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی افزود: طرح آسفالت ریزی یک هزار و ۲۰۰ متر مربع از معابر عمومی روستای اصفهانجیق با ۷۳ میلیون تومان و آسفالت ریزی یک هزار و ۲۰۰ متر مربع از معابر روستای سرگیزه با ۲۵۰ میلیون تومان اعتبار همزمان با سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی در این روستاها به بهره برداری رسید.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 14 بهمن 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه